Як працював Зеленський останні півроку: підсумки

, admin , Коментарів немає

Те, що особистість Володимира Зеленського на посаді Президента України виявиться такою ж суперечливою, як і його ставлення до України, навіть не викликало сумнівів. Листопад місяць виявився саме тим місяцем, коли потрібно було підводити підсумки роботи глави держав за перші 6 місяців. Отже, головні «досягнення» Зеленського за півроку свого президентства.

  1. Колишній комік не один раз зі сцени говорив про свою любов до України. Разом з тим, це не заважало складати йому досить вульгарні і дешеві жарти про рідну країну. Вступивши на посаду Головнокомандувача, Зеленський завжди на камеру говорив про війну, називаючи внесок українських військових безцінним в майбутню перемогу. Разом з тим, це не завадило йому видати указ про відступ вглиб території України від завойованих позицій. Безумовно, влада назвала це взаємним розведенням сил з метою припинення бойових дій. За фактом же, з населених пунктів, звідки пішли наші військові, масово виїжджають люди з проукраїнською позицією, побоюючись за свої життя. Втрати на фронті стали значно більше, ніж було ще рік тому.
  2. Оцінити головні досягнення Гаранта попросили і представників великого бізнесу в Україні. Їх оцінки вийшли вельми однозначні, але ніхто не дав прямої відповіді, чи змінилося щось за півроку в кращу або гіршу сторону. Так, багато хто з топ-менеджерів зазначили, що не чекають швидких змін і розуміють, що на це потрібно набагато більше часу, ніж 6 місяців. Разом з цим, бізнес відзначає відкритість влади і готовність до діалогу.
  3. Президент підписав закон про відкриття ринку землі. Для України, як для демократичної держави, цей закон є революційним і необхідним. Але небезпека полягає в тому, що до цього закону не було сформовано модель цього самого ринку. Є велика небезпека, що прості фермери не зможуть купити собі навіть кількох гектарів, а великі масиви родючих чорноземів опиняться в руках олігархів. Президента представники багатьох аграрних організацій просили не підписувати закон, поки не буде сформована модель ринку, проте, ці прохання були повністю проігноровані.
  4. Володимир Зеленський провів телефону розмову з господарем Кремля, після того, як Росія нарешті повернула вкрадені рік тому кораблі. Зеленський давно і наполегливо домагався розмови зі своїм російським колегою, оскільки, хоче приміряти на себе роль миротворця. Зеленський впевнений, що він зможе домовитися з Путіним і зупинити російську агресію на сході України і в Криму. Під час телефонної розмови Зеленський акцентував увагу на тому, що вкрадені з кораблів документи все ж потрібно повернути. Також сторони в дипломатичному ключі обговорили газові питання. Зеленський ні словом не обмовився про військову агресію Кремля, не затребував у Путіна забрати свої війська з Криму і Донбасу, не заявив про 13 тис. загиблих у цій війні, не назвав Путіна винуватцем і агресором.
  5. Після того, як Зеленський осоромився на зустрічі з Дональдом Трампом і став посміховиськом для всіх Сполучених Штатів, його недавній візит до Естонії також ознаменувався досить великим конфузом. Справа в тому, що під час зустрічі його естонська колега, Керсті Кальюлайд, подарувала Володимиру Зеленсому іменний велосипед. В цьому подарунку не було б нічого особливого, якби Зеленський не виграв вибори за рахунок свого серіального персонажа, Василя Голобородька. Там його персонаж, будучи Президентом, їздив на велосипеді. За фактом, як тільки Володимир Олександрович вступив на посаду, він не тільки розширив штат офісу Президента майже вдвічі, він не тільки понапризначав на ключові державні посади майже всіх «кварталівців» і творців «Сватів», він ще й збільшив чисельність свого кортежу.
 

Опублікувати коментар