Петро Порошенко. Чим зайнятий минулий глава держави зараз?

, admin , Коментарів немає

Після того як Володимир Зеленський переміг на виборах президента України, Петро Порошенко привітав його і впевнено додав, що не збирається йти з політики.

Екс-президент України має намір просувати свою партію “Європейська Солідарність” до парламенту.

Міжнародна діяльність

Також Петро Олексійович отримав запрошення до Страсбурга, де має 17 липня 2019 р.  провести декілька міжнародних зустрічей. П’ятий президент України намірений винести на обговорення питання щодо продовження санкцій проти Росії, а також необхідності створення спеціальної комісії для моніторингу порушення прав кримських татар.

У ЗМІ повідомлялося, що Петро Порошенко отримав виклик до суду на 17 липня на допит щодо грошових махінацій під час купівлі-продажу заводу “Кузня на Рибальському”. Але прес-служба “Європейської солідарності” підкреслює, що Петро Олексійович не отримував жодних повісток.

Політична партія Петра Олексійовича

На даний момент Порошенко активно займається просуванням своєї партії. Станом на червень 2019 року, було обрано та оголошено повний список кандидатів у депутати.

Нагадаємо, що партія Петра Порошенка була створена 5 травня 2000 року і мала назву “Блок Петра Порошенка”. Протягом років вона зазнавала метаморфоз та занепадів і зараз знову готова пройти до парламенту і пропонувати нові ідеї для розвитку держави. І на своїй головній сторінці Петро Олексійович поділився планами своєї партії.

Програма та цілі

  • В першу чергу, екс-президент хоче досягти миру в країні, але при цьому ні в якому разі не капітулювати перед ворогом. Він вважає що приєднавшись до НАТО, ми зможемо досягти миру та безпеки. А вступ України до Євросоюзу зможе забезпечити добробут для українців.
  • Також він наголошує, що в Україні створені всі умови для досягнення економічного зростання.
  • Петро Олексійович у своїх промовах закликає кожного захищати європейське майбутнє України. І додає, що тільки з його партією вдасться зберегти надбання останніх п’яти років.

Склад партії

Порошенко хоче сформувати свою партію при участі молоді, громадських активістів та волонтерів. Але при цьому досвідчені політики також присутні в партійних списках.

На з’їзді партії Петро Олексійович підкреслив, що абревіатура його партії “Європейська Солідарність” не випадково співпадає з абревіатурою Європейського Союзу. Адже головна її мета — вступ України до ЄС.

Його виступ був довгим та змістовним. В першу чергу він висловив вдячність однопартійцям за довіру та віру в їхні плани, перерахував свої досягнення на ниві президентства, та поділився планами щодо майбутнього складу партії.

Він додав що потрібно вчитися на своїх помилках і бути ближчими до українського суспільства.

Сергій Березенко, голова виборчого штабу партії, повідомив, що кожен може подати свою анкету для участі в партії. Це можна зробити на сайті громадської організації “Справа громад”.

Як було наголошено раніше, партія не планує приймати у свої ряди популярних співаків та артистів, хоча це і стало популярним. Партії потрібні молоді, активні люди, які по справжньому хочуть допомогти Україні досягти розквіту і добробуту.

10 червня на черговому з’їзді партії було обговорено та затверджено всіх народних депутатів.

Петро Порошенко заявив що вони “йдуть перемагати та брати владу”.

 

Опублікувати коментар