Нова влада почала переслідування Порошенка

, admin , Коментарів немає

Не дивлячись на те, що Петро Порошенко програв своєму конкуренту у другому турі з великим відривом, позиція колишнього Президента залишається надто сильною як серед українців, так і в політиці. Про це знає і вже діючий Президент Володимир Зеленскький і його найближче оточення. Особливо важливим є той факт, що Петра Порошенка й досі підтримує так звана пасіонарна меншість, тобто активісти, волонтери, бойові офіцери – всі ті, на кому сьогодні тримається українська незалежність.

Передвиборча кампанія Зеленського була сповнена агресії щодо вже екс-президента, на цій хвилі Володимир Олександрович і зміг отримати перемогу, обіцяючи своєму електоратові змусити Порошенка «заплатити за всі гріхи».  Тепер передвиборчі обіцянки треба виконувати, бо рейтинги – річ дуже хитка.

Тож, останні декілька місяців в пресі з’являються повідомлення про відкриття справ проти колишнього, п’ятого, Президента України.

Наприклад, Державне бюро розслідувань веде справу проти Петра Порошенка про ухиляння від сплати податків під час купівлі телеканалу «Прямий». Колишній керманич держави вже кілька разів був на допиті в ДБР, допити тривали по кілька годин. Голова ДБР не виключає, що наступний допит може вже пройти на поліграфі, Порошенко не заперечує таку можливість.

Але на цьому переслідування Порошенка теперішньою владою не закінчується. Наприклад,   Солом’янський райони суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань нову справу, в якій п’ятого Президента звинувачують у зловживанні владою. До речі, таку ж справи відкрили і проти Міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Невідомий заявник 15 липня заявив про кримінальні правопорушення з боку Порошенка і Клімкіна, які начебто, полягають у зловживанні владою.

Разом з тим, нещодавно в українських ЗМІ було опубліковане інтерв’ю колишнього депутата, а нині голови Центру досліджень політичних цінностей, Олександра Донія. В цьому інтерв’ю Доній не соромлячись звинувачував Порошенка у зловживанні владою, також аналітик додав, що колишній Президент «нагрів» собі мільярди.

«Ми можемо лише підозрювати, однак, за свою каденцію Порошенко «нагрів» собі мільярдів стільки, стільки навіть не зміг його попередник, Віктор Янукович», – каже Олександр Доній.

Тим не менш, жодної доказової бази для таких заяв не має, це знову розраховано на електорат Зеленського. Наприклад, за версію авторитетного міжнародного видання Forbes, Порошенко за час своєї каденції на посаді Президента України офіційно став на 40% бідніше. В виданні наводять данні по його деклараціям, а також по  нерухомості.

Далі Доній додає, що сподівається на ретельне розслідування того, звідки взялися всі статки Порошенка, звідки фінансувався канал «Прямий» і т.д.

«Сподіваюся, що колись цей ланцюжок збагачення колишнього президента все ж буде розплутаний, а Порошенко відповість за незаконне збагачення», – резюмував аналітик

 

Опублікувати коментар