Дайджест новин про діючого Президента України за лютий місяць

, admin , Коментарів немає

Події в лютому розвивалися стрімко – обстріли на Донбасі, наступ бойовиків, скандальний рейс з Уханя, евакуація наших громадян з Китаю. У всіх цих подіях Володимир Зеленський поводив себе доволі дивно, не проявляв твердої волі, не робив заяв як Головнокомандувач Української армії. Що відбувалося в лютому за участі Президента України, читайте в нашому дайджесті.

  • Рейтинг Зеленського впав до 51%. Не дивлячись на те, що підтримка діючого Президента й досі залишається доволі високою, але з 73% до 51% його рейтинг опустився, буквально, за кілька місяців. Такі дані оприлюднив Центр Разумкова. Враховуючі заангажованність даної структури, деякі експерти вважають, що цифри були завищені.
  • Відсутність політичної волі у діючого Гаранта знову проявляється у його діях, вірніше, у відсутності таких дій. Так, господар Кремля вкотре заявив, що «українців, як таких не існує, з росіянами ми один народ і нас штучно роз’єднують». Ця цинічна заява, що нівелює українців, як націю, не отримала належної відповіді ні від очільника України, ні від Міністерства закордонних справ.
  • Президент України розкритикував дії жителів Нових Санжар за поведінку під час зустрічі автобусів з пасажирами з Китаю. Володимир Зеленський привітав співгромадян з поверненням на Батьківщину. Він так коментує ситуацію: «Україна – це Європа! Але сьогодні ми більше нагадуємо середньовічну Європу, ніж сучасну».
  • «Лігосміховчани» продовжують штурмувати український політикум, не без допомоги, звичайно, екс-коміка Володимира Зеленського. Так, керівником одного із районів Хмельниччини став бувший учасник «Ліги сміху» Василь Гуменюк. У нього зовсім відсутній досвід роботи на керівних посадах в державних органах, але це не зупинило діючого Президента в призначенні Гуменюка на відповідальну посаду. Треба зазначити, що свою передвиборчу кампанію Зеленський будував на тому, що обіцяв прибрати так зване «кумівство».
  • Володимир Зеленський назвав Український фонд стартапів основним інструментом підтримки малого бізнесу. На днях Фонд роздав гранти представникам малого бізнесу, на церемонії був присутній і Володимир Зеленський. Президент вважає стартапи надією української економіки, а людей та ідеї – основними ресурсами її розвитку.
  • Разом з дружиною Оленою Президент України вшанував пам’ять героїв Небесної сотні 19 лютого, на роковини Революції Гідності. Саме на 18-20 лютого прийшлися найкривавіші події Майдану в 2014 році – людей розстрілювали прямо посеред столиці. Зеленський долучився до жалобних заходів, які в ці дні проходили по всій країні.
  • Журналісти проекту «Схеми» провели власне розслідування щодо поїздки Головнокомандувача України в Оман. Виявилося, що Зеленський летів тим самим літаком, яким і голова Радбезу Росії Микола Патрушев. Отже, Президент України, на котру напала Росія, проводив не офіційну таємну зустріч з представником силових структур країни-агресора. У Офісі Президент цю ситуацію відмовилися коментувати.
  • Під час виступу на Мюнхенській конференції Володимир Зеленський вирішив увійти в зручну для себе роль коміка – під час виступу перед міжнародною спільнотою Президент воюючої країни жартував про війну. Велася пряма трансляція каналом CNN. Ток-шоу вдалося! Також Зеленський закликав спільноту перестати вважати Україну корумпованою країною, адже сьогодні, при його владі, «боротьба з корупцією йде семимильними кроками», запевнив керманич країни.
 

Опублікувати коментар